Kobi Yazılım Hizmetleri A.Ş.

1C: Drive

1C: Drive

İşlerini büyütmek isteyen şirketleri destekleyen ve günümüzün dinamik iş ortamında rekabetçi kalmalarına yardımcı olan esnek ve kapsamlı ERP çözümü.

- Tüm sektörler için kullanıma hazır kapsamlı bir ERP sistemi: Üretim, toptan satış veya teknik servis

- Mevcut süreçlere ve iş ihtiyaçlarına kolayca adapte edilebilir

- Küçük ve orta ölçekli fi rmaların bütçesine uygundur

- 1C:Enterprise platformunun gücüyle geliştirilmiş güvenilir ERP çözümü

- Şirketinizin büyüme hızına göre kolayca ölçeklendirilebilir

- Sorunsuz uygulama ve sorunsuz kullanım için destek ekibimiz her zaman hizmetinizde

Orta ölçekli işletmeler için eksiksiz ERP.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerde temel süreçlerin yönetimi ve kontrolü için esnek ERP sistemi. 1C:Drive, şirketlerin tüm iş ortaklarıyla bağlanması, üretim iş akışlarını yönetmesi ve ilgili belgeleri dijitalleştirmesi gibi farklı iş operasyonlarını gerçek zamanlı olarak ve her hangi bir cihaz üzerinden yürütebilmesi için birden fazla özellik sunar.

Güçlü bir low-code geliştirme platformu olan 1C:Enterprise üzerinde uygulanmış 1C:Drive ERP, hem satın alırken hem kullanırken uygun maliyetli bir sistemdir. Değişen iş modellerine hızlı ve kolay bir şekilde adapte olunmasına olanak sağlar ve şirket süreçlerine şeff afl ık kazandırır.

1C:Drive’ın Avantajları

İş süreçlerinizi otomasyon sistemleriyle yönetin, operasyonlarınıza şeff afl ık getirin ve büyüme için yeni fırsatlar ortaya çıkarın.

Kurulumu kolay, ölçeklenebilir:

1C:Drive son derece hızlı bir şekilde sadece (ortalama) 4-12 haft ada uygulanabilir. Verilerinizi yükleyip hemen kullanıma başlayabilirsiniz. Büyüme trendindeki şirketler için ideal bir sistem olan 1C:Drive ERP ile yalnızca gerekli işlevleri ve muhasebe araçlarını kullanıp, işletmeniz büyüdükçe ERP sistemini ölçeklendirerek yeni ihtiyaçlara göre uyarlayama yapabilirsiniz.

Dünya çapında bilinen güvenilir ERP teknolojileri:

Başarısı dünyaca bilinen 1C:Enterprise platformuna erişim olanağı ile 1C:Drive'ın kalitesine ve işlevselliğine güvenebilirsiniz. ERP pazarındaki 30 yılı aşan başarılarla dolu bir tecrübeye dayanan teknolojimiz ve dünyanın farklı yerlerinde üretim, perakende, tekstil, teknik servis gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren 1.5 milyondan fazla müşterimizle gücümüze güç katmaya devam ediyoruz.

Benzersiz iş ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir:

1C:Drive ERP sisteminde, teknolojik know-how, ilgili gereklilikler ve yerel mevzuatlara uyumlu bir şekilde, karmaşık ve benzersiz iş süreçlerinizi bile otomasyona taşıyabilirsiniz. Farklı veri tabanı yönetimi sistemleri, yazılım sistemleri veya ekipmanlarla kolaylıkla entegre olarak on-premise veya özel bir bulutta uygulanabilir. Üretim teknolojilerinde veya iş ortamında değişiklik olması durumunda ise sizi yarı yolda bırakmaz, sorunsuz bir şekilde uyarlanır.

İşinize şeffaflık kazandırır:

Akılcı iş kararları gerçek verilere dayanır: doğru, modülden modüle hatasız bir şekilde aktarılan, zamanında ve güvenilir kararlar almak için analiz edilebilen ve görselleştirilebilen veriler. 1C:Drive, şirketinizin genel durumunu takip etmeniz ve gerçek veriye dayalı kararlar almanız için, 100'den fazla standart rapor (performans ve fi nansal raporlar, Gantt şeması, iş yüküne genel bakışlar vb. dahil) sunar ve işletmenizin ihtiyaç duyduğu herhangi bir ek raporu hızlı bir şekilde oluşturma yeteneği ile tamamen açık bir sistem sağlar.

Dünya çapında tüm faaliyetlerinizi yönetin:

Uluslararası ticaret ile ilgili modüller 1C:Driveʼda kullanıma hazır bir şekilde mevcuttur. Farklı para birimleriyle yapılan tüm ticari işlemler, yönetim ve maliyet muhasebesi modülleriyle desteklenir, tüm para birimlerinde eş zamanlı çalışır, şubeleri, depoları ve iş birimlerini tek bir sistemde takip etmenizi sağlar.

Orta ölçekli işletmelere özel kapsamlı ERP:

1C:Drive, satış, teknik servis, üretim gibi sektörlerde faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli şirketlere has tüm temel süreçleri kapsayan bir çözümdür. Bu işlevler standart pakette hazır olarak bulunur - ek olarak belirli modülleri ve eklentileri satın almaya gerek kalmaz.

Üretim

Üretim süreçlerinin veriye dayalı planlanması, stok operasyonlarının gerçek zamanlı yönetilmesi ve sistemin benzersiz süreçlere ve/veya değişen şartlara göre özelleştirilmesi gibi işlevsellikleri kullanarak, 1C:Drive ile süreç yönetiminizi iyileştirin.

- Sipariş oluşturma ve izlemeden her ürün için maliyet analizine kadar üretim yaşam döngüsünün tam işlevsel yönetimi.

- Basit montajdan karmaşık çok aşamalı üretime kadar farklı karmaşıklıktaki ayrı üretim ve türleri için işlevsellikler: siparişe özel üretim, stoka üretim, proje tabanlı üretim vb.

- Müşteri siparişlerine, iş yüküyle ilgili gerçek verilere, kaynakların kullanılabilirliğine vb. dayalı gerçek zamanlı üretim planlaması.

- Standart olmayan, benzersiz veya hızla değişen üretim süreçleri için hızlı ve kolay özelleştirme.

- Alt yüklenici hizmetleri vermek ve almak için uygun.

- CAD sistemi ve MES gibi, ERP sistemini herhangi bir BT çözümü veya esnek bir veri alışverişi protokolünü destekleyen diğer donanımlarla entegre edebilme yeteneği.