Kobi Yazılım Hizmetleri A.Ş.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

1C, Rusya merkezli bir yazılım şirketidir ve aynı zamanda 1C:Enterprise adında bir iş yönetimi ve muhasebe yazılım platformu geliştirmektedir. 1C:Enterprise, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin muhasebe, finans, satış, envanter yönetimi, insan kaynakları gibi iş süreçlerini yönetmelerine yardımcı olan bir yazılım paketidir.

1C Retail, 1C şirketinin perakende sektörüne yönelik olarak geliştirdiği bir yazılım platformudur. Bu platform, perakende işletmelerinin satış, stok yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi ve diğer perakende iş süreçlerini otomatize etmelerine yardımcı olur.

Desen ERP Yazılımı, bir yazılım şirketi tarafından geliştirilen ve genellikle tekstil ve konfeksiyon sektörü gibi belirli endüstrilere yönelik olarak tasarlanmış bir ERP (Enterprise Resource Planning - Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımıdır.

1C Retail,1C Yazılım, SAP Business One, UDS – Bütünleşik Dijital Çözümler, Desen ERP Yazılımı, Deos – Gayrimenkul Yönetimi, Phexum Yapay Zeka, Online Veri Yedekleme, Kobi Sanal Santral, BayiPro B2B Yazılımı gibi yazılım hizmetleri sunmaktadır.